Новини порталу

ЦНАПи для громадян та бізнесу Децентралізація адміністративних послуг, підвищення їх якості, наближення адміністративних послуг до громадян та бізнесу, а також подальша розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг визначені пріоритетними напрямами реформування системи надання адміністративних послуг в Україні.
20 вересня 2017 року Уряд схвалив головний е-документ країни – Концепцію розвитку електронного урядування до 2020 року, який визначає головні цілі, пріоритетні напрямки та заходи цифрової трансформації на найближчі 3 роки.
Новий сервіс з організації онлайн-черги до підрозділів Державної міграційної служби Відтепер на Єдиному державному порталі адміністративних послуг відкрито новий сервіс з організації онлайн-черги до підрозділів Державної міграційної служби України
E-урядування  - ключ до реформ в Україні 24 травня 2017 Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка створює нормативні підстави для запровадження всіх ліцензій онлайн та відкриває нові можливості для виходу на якісно новий рівень підприємницької діяльності. Це надзвичайно важливий крок до зменшення бюрократії і спрощення ведення бізнесу.