Тимчасова реєстрація суден у Судновій книзі України з видачею суднового білета (окрім риболовецьких суден)

Назва послуги: Тимчасова реєстрація суден у Судновій книзі України з видачею суднового білета (окрім риболовецьких суден)

Адміністративний збір: Розмір плати встановлюється відповідно до Положення про збір за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 27.03.98 № 93, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.04.98 за № 233/2673.

Строк надання послуги: За наявності документа, що підтверджує сплату зборів за реєстрацію судна у Судновій книзі України та за видачу суднових документів, після державної реєстрації у п’ятиденний термін з моменту прийняття заяви.

Результат надання: Видача Суднового білета

Способи отримання результату: Повідомлення про відмову у тимчасовій реєстрації надсилається заявникові у письмовій формі упродовж п’яти робочих днів з дати реєстрації заяви. Видача Суднового білета здійснюється особисто заявнику/уповноваженій особі або надсилається кур’єрською поштою на підставі письмової заяви.

Підстави для відмови: Неповний перелік документів, передбачений Порядком ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 № 1069

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: