Новини порталу

Уряд підтримав проект змін до Закону України "Про адміністративні послуги" 12 квітня Кабінет Міністрів України підтримав проект змін до Закону України „Про адміністративні послуги”. Зміни були ініційовані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України для того, щоб удосконалити процес надання адміністративних послуг населенню та уточнити деякі аспекти створення та організації роботи Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Олексій Вискуб. Бізнес, соціальні виплати та будівництво. Які електронні послуги можуть отримати українці без жодного візиту до державних установ Підприємці та фізичні особи незчулися, як електронні послуги від держави стали реальністю. І йдеться не про відправлення онлайн-заявок, після яких ще два рази потрібно сходити в держорган. Чимало важливих послуг тепер є по-справжньому електронними, без жодного візиту громадян до органів влади.
ЦНАПи для громадян та бізнесу Децентралізація адміністративних послуг, підвищення їх якості, наближення адміністративних послуг до громадян та бізнесу, а також подальша розбудова мережі центрів надання адміністративних послуг визначені пріоритетними напрямами реформування системи надання адміністративних послуг в Україні.
Кабмін затвердив концепцію розвитку системи електронних послуг 16 листопада 2016 року Уряд затвердив Концепцію розвитку електронних послуг в Україні. І це, безумовно, історичне рішення, матиме неабиякі наслідки для розвитку е-урядування та запровадження якісних електронних послуг для громадян та бізнесу в Україні.
Затверджено Порядок інтеграції інформаційних систем державних органів та органів місцевого самоврядування до Єдиного державного порталу адміністративних послуг Інформуємо, що наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.09.2016 № 1501/248 затверджено Порядок інтеграції інформаційних систем державних органів та органів місцевого самоврядування до Єдиного державного порталу адміністративних послуг.